PRODEJ BUDE ZAHÁJEN KONCEM ROKU 2020

VIVA VRCHLABÍ

VIVA VRCHLABÍ

4 architektonicky zajímavé bytové domy s celkem 56 byty, které jsou určeny na celoroční bydlení pro moderní zákazníky s vkusem. Byty mají promyšlený půdorys, vysoký standard, veškeré potřebné vybavení a prostorné terasy. Projekt je připravován ve spolupráci se renomovanou architektonickou kanceláří ATIP z Trutnova, která má řadu zkušeností s projekty v oblasti Krkonoš.

Projekt je na jednom z nejlepších míst na okraji Vrchlabí v těsném sousedství zimních i letních rekreačních aktivit. Město Vrchlabí má plnou infrastrukturu  je živím a dynamicky se rozvíjejícím místem pro život. Je ideálním nástupním místem do celých Krkonoš a je tak jejich přirozenou vstupní branou.

Lokalita pro bytové domy VIVA Vrchlabí je na okraji města v blízkosti rekreačního areálu Vejsplachy. Na pozemku dnes stojí malá továrna, která bude před zahájením stavby demolována. V létě je zde možnost koupání, která se v příštích letech rozšíří o nově budovaný aquapark, tenisu, jízdy na kole, … V zimě jsou zde upravované běžecké tratě částečně osvětlené a uměle zasněžované. Na sjezdovky Herlíkovice – Bubákov je možné se během pár minut dostat skibusem. Při tom všem je centrum města s veškerou infrastrukturou ve vzdálenosti jen pár minut.

FAKTA O PROJEKTU

Byty budou ve vysokém materiálovém standardu, s velkými úložnými prostory. Většina z nich bude mít prostorné terasy s velkými okny. Budou nabízeny v různých úrovních standardu včetně možnosti plného vybavení interiéru kvalitním nábytkem od českých výrobců. V každém domě bude výtah, každý byt bude mít stání v podzemních garážích a vlastní cyklobox na sportovní vybavení.

Velikost pozemku: 5 829 m2
Hrubá podlažní plocha: 4 773 m2
Počet bytů: 58
Počet garážových stání: 58
Počet parkovacích stání: 8

VIZUALIZACE PROJEKTU

AKTUÁLNÍ STAV PROJEKTU

Projekt má vydáno platné územní rozhodnutí. Zastupitelstvem města Vrchlabí je schválena smlouva na vybudování a následné provozování související infrastruktury. Vydání stavebního povolení očekáváme v první polovině roku 2020 a následně bude zahájena výstavba. Na pozemku dnes stojí objekt bývalé továrny Mileta, který bude odstraněn před zahájením stavby.

únor 2020

Územní rozhodnutí

únor 2020

červen 2020

Stavební povolení

červen 2020

červenec 2020

Zahájení stavby

červenec 2020

září 2022

Dokončení stavby

září 2022

ZDRAVÉ MÍSTO, KRÁSNÉ MĚSTO

Máte zájem investovat do některých z našich projektů? Kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech, nebo přes kontaktní formulář. Ozveme se Vám  co nejdříve nazpět.

KONTAKT

Nemomax investiční fond s proměnným
základním kapitálem, a.s.

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Mobil: +420 730 184 814
E-mail: investice@nemomax.cz

Najít na mapě | Navigovat

IČO: 04622669
DIČ: CZ04622669

Firma je zapsána u Městského soudu v Praze,
oddíl B, vložka 21196.

Ochrana osobních údajů