VIVA VRCHLABÍ

4 architektonicky zajímavé bytové domy s celkem 56 byty, které jsou určeny na celoroční bydlení pro moderní zákazníky s vkusem. Byty mají promyšlený půdorys, vysoký standard, veškeré potřebné vybavení a prostorné terasy. Projekt je připravován ve spolupráci se renomovanou architektonickou kanceláří ATIP z Trutnova, která má řadu zkušeností s projekty v oblasti Krkonoš.

Projekt je na jednom z nejlepších míst na okraji Vrchlabí v těsném sousedství zimních i letních rekreačních aktivit. Město Vrchlabí má plnou infrastrukturu a je živým a dynamicky se rozvíjejícím místem pro život. Je ideálním nástupním místem do celých Krkonoš a je tak jejich přirozenou vstupní branou.

Lokalita pro bytové domy VIVA Vrchlabí je na okraji města v blízkosti rekreačního areálu Vejsplachy. Na pozemku dnes stojí malá továrna, která bude před zahájením stavby demolována. V létě je zde možnost koupání, která se v příštích letech rozšíří o nově budovaný aquapark, tenisu, jízdy na kole, … V zimě jsou zde upravované běžecké tratě částečně osvětlené a uměle zasněžované. Na sjezdovky Herlíkovice – Bubákov je možné se během pár minut dostat skibusem. Při tom všem je centrum města s veškerou infrastrukturou ve vzdálenosti jen pár minut.

FAKTA O PROJEKTU

Byty budou ve vysokém materiálovém standardu, s velkými úložnými prostory. Většina z nich bude mít prostorné terasy s velkými okny. Budou nabízeny v různých úrovních standardu včetně možnosti plného vybavení interiéru kvalitním nábytkem od českých výrobců. V každém domě bude výtah, každý byt bude mít stání v podzemních garážích a vlastní cyklobox na sportovní vybavení.

Velikost pozemku: 5 829 m2
Hrubá podlažní plocha: 4 773 m2
Počet bytů: 58
Počet garážových stání: 58
Počet parkovacích stání: 8

VIZUALIZACE PROJEKTU

AKTUÁLNÍ STAV PROJEKTU

Stavba zahájena

únor 2020

Územní rozhodnutí

únor 2020

červenec 2020

Stavební povolení

červenec 2020

květen 2021

Zahájení demolice

květen 2021

červen 2021

Zahájení stavby

červen 2021

červen 2022

Dokončení hrubé stavby

červen 2022

prosinec 2022

Dokončení stavby

prosinec 2022

HRUBÁ STAVBA DOKONČENA

ZDRAVÉ MÍSTO, KRÁSNÉ MĚSTO