ÚR S PRÁVNÍ MOCÍ

VIVA LIPNO

VIVA LIPNO

Exkluzivní projekt rekreačního resortu pro cílovou skupinu českých i zahraničních zákazníků schopných a ochotných platit za exkluzivitu lokality na břehu velkého jezera v blízkosti Lipenské víly.

Na pozemcích vyrostou objekty různého charakteru vhodné pro rekreaci i dlouhodobé bydlení. Jednotlivé objekty budou respektovat výškové poměry pozemku a jeho zalesněnost. Budou rozmístěny po celém území tak, aby každý měl průhled na vodní hladinu, dostatek soukromí s veškerým respektem k přírodě.

Projekt je v lese na pozemku dlouhém cca 1,3 km v jedné z nejkrásnějších lokalit přímo na břehu Lipenské přehrady. Pozemek je orientován na jihozápad s krásnými výhledy na vodní hladinu a protilehlý břeh. Nachází se zhruba uprostřed vzdálenosti mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem. Podél pobřeží vede cyklotrasa, u vody jsou pláže a v zimě je zde zhruba střed bruslařské dráhy.

Připravujeme projekt rodinného bydlení v katastru obce Lipno nad Vltavou. Jedná se o projekt v jedné z nejkrásnějších lokalit Jižních Čech. Jednotlivé objekty budou umožňovat dostatek soukromí s veškerým respektem k přírodě. O projektu připravujeme další podrobnosti.

FAKTA O PROJEKTU

Projekt bude proveden ve vysokém materiálovém standardu, s využitím moderních smart technologií a s nízkými energetickými nároky. V areálu budou poskytovány služby na vysokém úrovni zajišťující pohodlí a soukromí všem obyvatelům.

Velikost pozemku: 47 339 m2
Hrubá podlažní plocha: cca 24 000 m2
Čistá prodejní plocha: cca 19 000 m2
Stav projektu: územní rozhodnutí v právní moci

VIZUALIZACE PROJEKTU

AKTUÁLNÍ STAV PROJEKTU

Byly odsouhlaseny studie a podklady pro dokumentaci pro územní řízení. 

červen 2021

Územní rozhodnutí

červen 2021

březen 2022

Stavební povolení

březen 2022

květen 2022

Zahájení stavby

květen 2022

prosinec 2023

Dokončení stavby

prosinec 2023

JEDINEČNÉ MÍSTO NA BŘEHU PŘEHRADY

Exklusivní projekt rodinného bydlení na břehu Lipenského jezera, v katastrálním  území  města Lipno nad Vltavou. Na pozemcích v délce 1,3 km vyrostou moderní  objekty různého charakteru vhodné  pro celoroční  bydlení. Jednotlivé objekty poskytnou dostatek soukromí s veškerým respektem k přírodě. Projekt bude proveden ve vysokém materiálovém standardu, s využitím moderních smart technologií  a s nízkými energetickými nároky. V areálu budou poskytovány služby na vysoké úrovni zajišťující pohodlí a soukromí.