BYTY PRODÁNY

BYTY BAKOV
- PODHRADÍ

BYTY BAKOV - PODHRADÍ

Tento menší developerský projekt zahrnuje citlivou rekonstrukci prvorepublikové vily, ve které se nachází na dvou nadzemních podlažích 5 bytových jednotek o velikostech 2+kk až 4+kk. V suterénu vily jsou pak sklepní kóje a společné prostory. Parkování je zajištěno na prostorném pozemku. Společný pozemek náleží ke všem bytům a lze ho proto využívat jako společnou zahradu.

Bakov je téměř pětitisícové město na řece Jizeře. Leží přibližně v polovině cesty mezi Mladou Boleslaví a Mnichovým Hradištěm, kam se dostanete do 10 minut jak autem, tak vlakem. Potkává se tu Máchův kraj s Českým Rájem a tak je na dohled Bezděz i Příhrazské skály.

Pár minut od budovy, je železniční stanice, které Vás během několika minut dostane do Mladé Boleslav nebo pokud nevystoupíte a pojedete ještě 20 minut, vystoupíte na hlavním nádraží v Praze.

FAKTA O PROJEKTU

Projekt má pouze 5 bytů velikosti 1+kk až 4+kk, které se nachází v rekonstruované vile ze 30. let. K bytům patří i podíl na zahradě domu. Byty se nachází 2 min od nádraží Bakov, kde pravidelně jezdí vlaky do Mladé Boleslavi i Mnichova Hradiště.

Velikost pozemku: 1038 m2
Hrubá podlažní plocha: 846 m2
Počet bytů: 5
Počet garážových stání: 6
Počet parkovacích stání: 10

VIZUALIZACE PROJEKTU

AKTUÁLNÍ STAV PROJEKTU

Projekt byl úspěšně dokončen a jednotlivé byty prodány novým majitelům.

VÍCE NEŽ JEN ČESKÝ RÁJ