DUNES BEACH MARBELLA

DUNES BEACH

Dunes Beach Marbella je unikátní rezidenční bytový komplex stávající z pouhých 27 jednotek. Rezidenční komplex se skládá z 23 exkluzivních bytů a 4 luxusních mezonetů, se dvěma a třemi ložnicemi. Přízemní byty disponují prostornými venkovními terasami. 

Vyznačuje se avantgardním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů, s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Projekt navržený tak, abyste si ve svém bydlení vychutnali veškerý komfort. Byty disponují prostornými pokoji s přirozeným světlem, designovou kuchyní propojenou s obývacím pokojem včetně kuchyňského nábytku a exkluzivních elektrospotřebičů, koupelnou en-suite, která je součástí ložnice a toaletami.

Nadčasové technologie inteligentního bydlení, výjimečná kvalita provedené stavby a nejvyšší možná úroveň vybavení bytu zaujmou všechny vaše smysly.

FAKTA O PROJEKTU

V Dunes Beach je každý detail pečlivě promyšlen, aby si majitelé bytu mohli užít mimořádných společných prostor, zahrad s pergolami, atypického bazénu s obvodovým pozvolným sestupem napodobujícím pláž, exkluzivních lehátek, solária, společenského klubu, úožných prostor, garáží a dalších.

Počet bytů: 1
Podlahová plocha: 72 m2
Terasa: 8,2 m2
Parkovací stání: ano
Výtah: ano
Bazén: ano
Posilovna: ano

VIZUALIZACE PROJEKTU

AKTUÁLNÍ STAV PROJEKTU

LETOVISKO MARBELLA

Vychutnejte si vyjímečnost jedinečného přírodního prostředí.

Projekt umístěný ve čtvrti Carib Playa v Marbelle, jen několik metrů od pláže Artola, s chráněným pásmem zlatých písečných dun, podle kterých byl projekt pojmenován, v blízkosti jednoho z nejvyhlášenejších golfových hřišt a malebného sportovního přístavu Cabopino.

Marbella je skutečným rájem Slunečního pobřeží – Costa del Sol a jednou z nejexkluzivnějších prázdninových a dovolenkových destinací v rámci Andalusie i celého Španělska. Díky své poloze mezi mořem a pohořím Sierra Blanca, se může těšit v Evropě unikátnímu klimatu s 320 slunečnými dny v roce a průměrnou roční teplotou 19 °C.

Máte zájem investovat do některých z našich projektů? Kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech, nebo přes kontaktní formulář. Ozveme se Vám  co nejdříve nazpět.

KONTAKT

Nemomax investiční fond s proměnným
základním kapitálem, a.s.

Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Mobil: +420 730 184 814
E-mail: investice@nemomax.cz

Najít na mapě | Navigovat

IČO: 04622669
DIČ: CZ04622669

Firma je zapsána u Městského soudu v Praze,
oddíl B, vložka 21196.

Ochrana osobních údajů